TÜRKİYE'NİN İLK POLİÜRETAN ÇİZME ÜRETİCİSİ

Polly Boot

Türkiye'nin ilk Poliüretan Güvenlik Çizmesi Üreticisi olan "Sarı Vadi İş Güvenliği Malzemeleri İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.", kaliteli ürün, bilinçli ve sorumlu hizmet anlayışı ile 1998 yılında ticaret hayatında başlamıştır.

Ülkemizde sektörünün lideri konumunda olan firmamız, süregelen Ar-Ge çalışmalarıyla yurt içi ve yurt dışında sektörün gelişimini yakından takip edip, belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda üretim ve hizmet anlayışına yenilikler getirmekte ve var olan pazar payını günden güne arttırmaktadır.

10.000 m2 açık, 7500 m2 kapalı alan üzerine kurulu fabrikamız yıllık 400.000 çift çizme üretim kapasitesine sahiptir. Ciddi bir yatırım ve bilgi ile kurduğumuz POLLYBOOT AR-GE ve TEST laboratuvarlarımızda ürünlerimizin dünya standartlarına uygunluğunu üretimin her aşamasında kontrol etmektedir. Siz değerli müşterilerimize en doğru, güvenli ve konforlu ürünler sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız

POLLYBOOT Ailesi, 10 yıllık tecrübe ve sahip olduğu kaliteli hizmet anlayışı ve sektörde öncü olmanın verdiği güvenle daha iyiye gitmek için emin adımlar atarak yoluna devam etmektedir.